|
Изделие |
Габарити, мм |
Глибина, мм |
Висота, мм |
Спальне місце, мм |
Ціна від |
|
Кухонна крамниця м'яка |
2000 |
600 |
900 |
немає |
4600 |
М'яка лавочка для кухні виготовлена під замовлення з урахуванням розмірів потрібних для кухні, де буде розміщена лавочка, ми можемо виготовити м'які меблі для кухні за розміром потрібного Вам, досить зробити заміри площі, де буде розміщена лавочка м'яка для кухні, повідомити розміри продавцю в магазині, де ви будете під замовлення купувати лавочку, також у магазині в Києві за адресою Братиславська 52 можна подивитися лавочку, посидіти, вибрати потрібний матеріал оббивки, адже їх дуже багато починаючи від бюджетних варіантів замінників шкіри та тканини, також є дорожчі та надійніші обшивки кухонних лавок, матеріал оббивки представлений у дуже широкій колірній палітрі, вибір тканин і замінників шкіри, ми сподіваємося задовольнить навіть найвишуканіші вимоги!
Лавочка м'яка для кухні виготовляється з міцних матеріалів, конструкція кухонної лавки розрахована на дуже тривале використання, матеріал м'яких частин лавочки складається з пінистого поліуретану чудової якості, що виробляється з Германського сировини, найслабкіший і схильний до впливу залишається обшивний матеріал, його ми закуповуємо залежно від уподобань клієнта в різних місцях, під час вибору матеріалів обшивки ми намагаємося дати рекомендацію, щоб покупець зупинив вибір на більш якісному та довговічному матеріалі, навіть якщо він на так добре має вигляд і "блискіт" як той, що дуже сподобався, адже ми сильно зацікавлені, щоб м'яка лавочка для кухні під замовлення придбана в Києві в нашому магазині слугувала якомога довше не розчарувавши Вас якістю обшивки, тому що в інших складниках ми впевнені, адже ми їх вибираємо замість Вас!
М'яку лавочку можна також виготовити під замовлення в інші галузі України, зателефонуйте нам і ми зателефонуємо з Вами всі деталі для точнішого виконання замовлення, але зразки обшивальних матеріалів ми рекомендуємо подивитися в живу, адже колір на моніторі може не правильно передаватися, також можна побачити й оцінити більш придатну для Вас якість, що вирізняється за ціною, на деяких зразках штучної шкіри з поліуретановим покриттям і збільшеною кількістю циклів до стирання, ми дозволяємо малювати кульковою ручкою, потім сліди ручки можна легко очистити вологою серветкою цей матеріал має великий попит у ньому м'яка лавочка для кухні під замовлення не втратить свіжого зовнішнього вигляду дуже довго!
| Основні | |
|---|---|
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | крамниця |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір даної моделі | 2000 мм |
| глибина | 600мм |
| Колір (відтінок) меблів | Салатовий |
| стандарт розмір | 1200 мм |
| висота | 910 мм |
- Ціна: 8 900 ₴/од.


Відправка з 17 квітня 2026