Кухонна крамниця зі стразами може бути виготовлена за індивідуальним розміром, у зазначену ціну закладена м'яка крамниця розміром один метр, обшивка може також впливати на вартість виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | крамниця |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір даної моделі | 1800мм |
| висота до закінчення вспинки | 1300мм |
| глибина | 600мм |
| стандарт розмір | 1000мм |
| висота | 900мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 500 ₴


Відправка з 17 квітня 2026