|
Кухонний куточок |
габарит |
висота/глибина |
спальне місце |
|
Честер |
1250/1800 |
870/600 мм |
две ниши |
М'який куточок на кухню обшитий штучною шкірою покращеної якості з поліуретановим покриттям, що істотно продовжує термін експлуатації виробу;
ми можемо виготовити куточок на кухню за вашими індивідуальними розмірами кухні, щоб виготовити такий куточок вам досить виміряти, по стіні, в одну й іншу сторону місце, де встановлюватиметься виріб;
також якщо дає змогу розмір кухні встановити кухонний куточок у розмірі не менше стандартного 1220/1870 мм, у куточок можна встановити спальне місце розміром 1060/1740 мм, якщо куточок менший від стандартного розміру, рекомендуємо встановити ящик для зберігання замість спального місця.
Купити куточок на кухню можна в Києві, у торговому центрі є більшість моделей куточків і лавок, за якими ви зможете оформити замовлення й отримати відповіді на цікаві Вас питання від продавця в магазині.
На вибір надається багато варіантів обшивки, які думаємо задовольнять найвишуканіші вимоги!
Якщо ви перебуваєте в іншому місті, замовлення можна виготовити дистанційно, але зразки тканини або штучної шкіри рекомендуємо подивитися на живу, після того як ми вишлемо їх Новою поштою, на зручне відділення Вам!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1870 мм |
| Глибина куточка | 600 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус (каркас) | Багатошарова фанера |
| Колір (відтінок) меблів | перламутровий |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: від 11 900 ₴


Відправка з 17 квітня 2026