Класичний дизайн кухонного приміщення доповнить м'який куточок бірюзового кольору. Через свої зручні розміри підійде для маленької кухні.
Особливості маленького куточка
• Екологічний і міцний матеріал, який застосовують у виробництві.• Наявність зручних ящиків для зберігання кухонного інвентарю.
• Якісний матеріал оббивки дасть змогу легко доглядати за куточком.
• Невеликі та компактні розміри, завдяки яким куточок можна поставити уздовж стіни.
• Висока зручна спинка, декорована утопленими ґудзиками.
• Приймальна ціна за високу якість.
Завдяки якісним матеріалам, які використовуються у виробництві, гарантія на цей куточок буде 18 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сторона кута | правий |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1400 мм |
| Глибина куточка | 600 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 910 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 11 500 ₴


Відправка з 17 квітня 2026