М'який куточок з місцем для відпочинку — це практичний і економний предмет меблів, який допоможе облаштувати зону кухні. Також такий куточок може зробити з кухні повноцінну житлову кімнату, якщо є така потреба.
Кухонний куточок зі спальним місцем можна виготовити під замовлення в прийнятнішому розмірі для кухні, стандартна модель куточка має розмір 1220/1870 мм і містить у комплектації ящик для зберігання і спальне місце розміром 1060/1750 мм, можна виготовити під замовлення куточок менший або більший від стандартного розміру. Відповідно під час збільшення та зменшення розміру спальне місце збільшуватиметься або зменшиться пропорційно, якщо куточок виготовити в розмірі набагато менше стандартного, краще замість спального місця встановити додатково ящик для зберігання з ламінованого матеріалу!
Зразки матеріал оббивки можна подивитися на виставці в меблевому центрі в Києві, обшивка куточка може бути найрізноманітнішого кольору та текстури, але здебільшого кухонний куточок зі спальним місцем замовляють у штучній шкірі з поліуретановим покриттям. Штучна шкіра Валенсія з поліуретановим покриттям відрізняється від бюджетного замінника шкіри без полімерного покриття набагато кращою якістю різницю, в якому можна відразу зрозуміти, взявши зразки матеріал для порівняння в руки, матеріал із полімерним захисним покриттям набагато щільніше, через що цей матеріал міцніший, штучна шкіра з полімерним покриттям, що перешкоджає проникненню забруднень вглиб матеріалу очищається практично від будь-яких забруднень, що можуть виникнути на кухні без особливих зусиль звичайною вологою серветкою, навіть якщо ви замовите кухонний куточок зі спальним місцем у білому шкірозаміннику.
Особливості кухонного м'якого куточка
• Висока якість матеріалів.• Довгий термін експлуатації.
• Може бути зонувальним елементом приміщення.
• Є спеціальний короб для зберігання речей.
• Простий догляд за оббивкою.
• Оббивка куточка гіпоалергенна та зовсім не боїться вологи.
Завод-виробник надає гарантію терміном на 1.5 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | правий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1750 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Габаритні розміри куточка | |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Довжина куточка | 1870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 1200/ 1870мм(стандартна модель) |
| глибина | 650мм |
| висота посадка /і до спинки | 450мм/ 900мм |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: від 11 800 ₴



Відправка з 17 квітня 2026