Кухонний куточок виготовлений за індивідуальним розміром можна встановити в кухні з найнезвичайнішим плануванням, перед початком процесу виготовлення такого м'якого куточка потрібно знати точний розмір площі для встановлення індивідуально виготовленого виробу, замірявши площу покупець може здійснити самостійно, але в деяких випадках це питання можна довірити нашим фахівцям!
Ка видно на фото кухонний куточок, а точніше їх тут два, вписані в інтер'єр кухні, або точніше, напевно, зони відпочинку — з точністю буквально до сантиметра, таке компонування приміщення м'якими меблями істотно покращує не тільки зручність будь-якого приміщення, але і його функціональність, адже крім великої кількості зручних посадкових місць у м'якому куточку є місткі ящики, що цілком можуть замінити кілька комодів, і навіть шафу, потому купуючи такий кухонний куточок ви заощаджуєте не тільки фінанси, а й площу!
Якісні комплектуючі істотно покращують зручність і надійність м'якого куточка загалом, для виготовлення несних частин каркаса застосовуються багатошарова фанера, сосновий брус 50/40 мм, ламіноване ДСП 18 мм, м'який кут стоїть на 16-ти металевих опорах, обтягнутий кухонний куточок замінником шкіри, що найбільше підходить для приміщень, як-от кухня, ресторан, місця громадського харчування. Прибрати будь-яку харчову пляму з такого матеріалу можна дуже просто одноразовою вологою серветкою!
Вартість м'якого куточка може залежати від габаритів і вартості оббивного матеріалу, у зазначену вище ціну закладено кухонний куточок без пуфа, вартість пуфа 1800 гривень!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево, ламінована ДСП, ДСП покрита пластиком, фанера |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 2800 мм |
| Глибина куточка | 600 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| стандарт розмір | 1200 /1870мм |
| висота | 900мм |
| глибина | 600мм |
| Обивний матеріал | штучна шкіра, екошкіра |
- Ціна: від 19 900 ₴/комплект




Відправка з 17 квітня 2026