|
М'який куточок у кухню |
габарит |
висота/глибина |
спальне місце |
|
Олександр 2 |
1220/1870 мм |
870/650 мм |
1060/1730 мм |
М'який куточок у кухню виготовлений у тканини (Лондон Шоколад) на зовнішній вигляд цей матеріал дуже схожий на штучну шкіру, структура схожа на замшу, за своїми практичними властивостями тканина Лондон не поступається штучній шкірі;
матеріал дуже добре чиститься завдяки воді відштовхувальні покриття, якщо пролити воду на поверхню покриття дає проникати частинкам вглиб тканини, а також має тефлонове покриття, що робить цей матеріал стійким до пропалювання, що буває дуже рідко у штучній шкірі, також структура тканини довговічніша, ніж штучна шкіра в бюджетному виготовленні, така тканина, як ви бачите, дуже добре та щільно лягає на поліуретанову піну, надаючи куточку дуже охайного зовнішнього вигляду.
Виставка кухонних куточків розміщена в місті Києві, де ви більш детально можете ознайомитися з товаром, на місці працює продавець і консультант, він вам покаже зразки матеріалів для обшивки, матеріалів обшивки дуже багато, також ви зможете в живу перевірити функціональність виробу, посидіти, побачити якість.і визначиться з вибором розмірів, у яких вам потрібен м'який куточок у кухню.
Ціна цього куточка в тканині поліпшеної якості третьої категорії вартості за розміру 1220/1870 мм становить 6500 гривень.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Сторона кута | лівий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри куточка | |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Довжина куточка | 1870 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
- Ціна: від 11 900 ₴



Відправка з 17 квітня 2026