М'який диван на балкон або кухню обшитий тканиною, матеріал має ткане полотно, що має натуральну структуру з невеликим додаванням віскози, матеріал має матовий жовтогарячий колір, вартість цього матеріалу входить до межі стандартної ціни виробу, також у Вас є можливість замовляти диванчик в іншому оббивному матеріалі, на вибір ми надаємо тканину, штучну шкіру, тканину з води відштовхувальним покриттям, безліч інших матеріалів, що відрізняються за багатьма характеристиками, і задовольнять найрізноманітніші вимоги!
М'який диван на балкон або кухню може бути виготовлений за розмірами під замовлення, попередньо потрібно зробити замір кухні або площі на балконі, також якщо це балкон бажано повідомити розмір дверного отвору для зручного занесення меблів, стандартний диван має розмір 1 метр, вартість збільшення розміру диванчика коштує 300 гривен за кожні 10 сантиметрів, можна змінювати не тільки габаритний розмір, але й висоту спинки для того, щоб диван не грав за підвіконня, глибину диванчика та посадкового місця, висоту посадкового місця, змінювати під замовлення висоту ніжок, також можлива зміна конструкції диванчика під стиль Вашої квартири!
М'який диван на балкон має дуже міцний каркас, виготовлений із дерев'яного бруса, у складі м'яких частин диванчика встановлений пінистий поліуретан, цей матеріал у поєднанні з чудово продуманою формою робить диванчик набагато зручнішим для традиційних табуретів і стільців змінюючи уявлення про м'які кухонні меблі на більш позитивні, а ящик із посиленим дном із ламінованого ДСП зробить Ваш балкон функціональним і на захаращеним!
У магазинах, що розташовані в місті Києві, можна попередньо подивитися товар, який ви купуєте, якщо у Вас є можливість обов'язково це зробіть, адже найчастіше диванчик у "живу" може справляти інше враження, а хотілося, щоб товар придбаний у нас не викликав розчарування!
М'який диван на балкон має гарантійний термін використання 18 місяців, але в цьому матеріалі оббивки у разі правильного догляду за тканиною диванчик слугуватиме набагато довше, правильний догляд означає під час миття не використовувати розчинники, замивати тканину звичайним мильним розчином зводячи рух до центру, щоб уникнути розводів на тканині!
Вартість доставки містом Київ за наявності ліфта 250 гривень, до інших міст в Україні можна доставити диван приблизно за сухо від 500 до 700 гривень!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Тип меблів | крамниця |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри лавки | |
| Глибина лавки | 600 мм |
| Довжина лавки | 1000 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння лавки | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Помаранчевий |
| Обивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 7 500 ₴/пог.м


Відправка з 17 квітня 2026