|
Изделие |
Габарити, мм |
Глибина, мм |
Висота, мм |
Спальне місце, мм |
Ціна від |
|
Кухонна лавочка Фаворит 2 |
1800 |
600 |
1800 |
немає |
5600 |
Ніша для білизни • є Додаткові послуги
-
дисконтна програма;
-
зміна розмірів
-
підбір тканин;
-
доставка, занос, збірка
Ціна залежно від категорії тканини, зміни моделі, розмірів і наповнення.
ціна вказана з урахуванням стандартних розмірів (габарит 1200 мм.глибина 600 мм) і 1-ї категорії тканини.
Детальна і попередня консультація і прорахунок надається менеджером на тілі або під час зустрічі.
Під час замовлення враховуються індивідуальні побажання. Ціна залежить від внесених Вами змін і підбору оббивки.
Також можливий виклик замерджувача та допомога в підборі дизайну кожному клієнту індивідуально.
| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | крамниця |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір даної моделі | 2200мм з підлокітниками індивідуально за 150мм |
| глибина | 600мм |
| стандарт розмір | 2200мм |
| висота | 750мм |
- Ціна: від 6 600 ₴/м


Відправка з 17 квітня 2026