Кухонні м'які куточки з нішами та спальним місцем виготовляються під замовлення в прийнятнішому розмірі для кухні, стандартна модель куточка має розмір 1220/1870 мм, під замовлення можна змінити розміри диванчика на ваш розсуд. Кухонні куточки виготовлені за індивідуальними розмірами чудово вписуються в інтер'єр навіть кухонь із найбільш не стандартним плануванням, якщо кухня маленька, то все одно можна на ній розмістити кухонний куточок замість табуретів і стільців, що менш зручні, поготів, що компактно зроблений диванчик не займає багато місця, тому що спеціально розроблений насамперед з розрахунку компактності, що дуже необхідна на невеликій кухні!
Кухонні куточки з нішами та спальним місцем надають кухні приголомшливої функціональності, у складеному стані диванчик зовнішнім акуратним і компактним виглядом не натякає навіть на присутність у ньому місця для сну, але в потрібний момент приємно здивує гостей коли диванчик розкладеться, також у куточку встановлена містка ніша з посиленим дном із ламінованого матеріалу, що є екологічно безпечним, у нішу можна покласти навіть найважчі речі, банки та різного роду кухонний інвентар, на кухні не великого розміру такі кухонні куточки просто будуть потрібні!
Обшити кухонні куточки можна матеріалом будь-якого кольору та структури на ваш розсуд, але з міркувань практичності рекомендуємо звернути увагу на штучну шкіру з полімерним захисним покриттям, що має чудові користувацькі характеристиками, цей матеріал чудово очищається від будь-яких забруднень, навіть сліди маркера або кулькової ручки прибираються з цього матеріалу звичайною вологою серветкою через те, що штучна шкіра Валенсія з поліуретановим покриттям не вбирає забруднення, цим показником мають далеко не всі замінники шкіри, різницю в якості бюджетного шкірозамінника та штучної шкіри з полімерним покриттям можна відчути відразу взявши матеріал у руки! Зразки обшивного матеріалу можна побачити в живій у магазині, де реалізуються меблі в місті Києві, а якщо ви перебуваєте в іншому осільному пункті, то зразок оббивки можемо висилити поштою!
Зовнішній вигляд куточка говорить сам за себе, комплектуються кухонні куточки з нішами та спальним місцем тільки якісними матеріалами, що перевірені часом, гарантія на куточки 18 місяців, але зазвичай каркас, наповнення, все, крім обшивки, слугує не менш ніж семи років, а до вибору оббивки що є найуразливішим місцем рекомендуємо підійти з особливою цікавістю, вибрати якісний матеріал, що не потребуватиме перетяжки. Штучну шкіру Валенсія застосовують понад шести років і за весь період псування цього матеріалу не спостерігалося! Загалом термін експлуатації бюджетного замінника шкіри 4 роки, стоїть виріб у бюджетному положенні, замінний на 1000 гривен менший, мати бюджетний вигляд може добре, але не дуже довго!
Виставковий зразок куточка в заміннику шкіри Валенсія, можна побачити в меблевому магазині, наприклад, виставкового виробу можна зробити замовлення на індивідуальний кухонний куточок, а якщо куточок потрібен терміново, то можна купити кухонний куточок із виставки!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 2300 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 650 мм |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 2150 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | фанера, ДСП покрита пластиком |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір стандартний | 1220 /1870мм |
| глибина | 650 |
| Колір (відтінок) меблів | білий з перламутром |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| висота | 870мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 900 ₴



Відправка з 17 квітня 2026