|
Изделие |
Габарити, мм |
Глибина, мм |
Висота, мм |
Спальне місце, мм |
Ціна від |
|---|---|---|---|---|---|
|
Кухонний м'який куточок Честер |
2100х1400 |
600 |
870 |
1069/1950 мм |
|
Кухонний м'який куточок зі спальним місцем (Бронзовий) виготовлений під замовлення, збільшений розмір куточка з двох боків, на відміну від стандартного розміру, що становить у стандарті 1220 сторона там, де встановлений ящик для зберігання, 1870 мм загального габариту кутка боку, де встановлено спальне місце, у цьому куточку також збільшилася в довжину від стандартного спального місця на 230 мм, всі інші розміри висота, глибина, і т. д залишилися в стандартному розмірі.
Штучна шкіра Валенсія, що обшитий м'який кут на кухню за ціною дорожче від стандартного матеріалу, закладеного в ціну виробу, починається вартість кухонного куточка від 6699 гривен, ціна куточка в цьому шкіряному заміннику буде більшою на 800 гривень.
Штучна шкіра Валенсія бронза інноваційний матеріал, що перевершує багато інших штучних шкіри за довговічністю, матеріал має спеціальне щільне поліуретанове покриття, що перешкоджає проникненню води та вологи, а також інших забруднювальних речовин речовин в основу тканини, сліди навіть таких практично не виведених забруднень від маркера та кулькової ручки на штучній шкірі забираються легко звичайною вологою серветкою (добре такий матеріал підійде діткам) — це ви можете перевірити в нашому магазині на зразках, у магазині завжди є в наявності виставковий зразок у такому гарному матеріалі в стандартному розмірі, якщо ви не готові чекати на виріб під замовлення, то можете кухонний м'який куточок купити в Києві того ж дня і ми доставимо куточок Києвою, а також можливий самовитяг!
На кухонний куточок обшитий штучною шкірою Валенсія є гарантія 1.5 року, але слугуватиме куточок обшитий таким шкіром набагато довше, зберігши чудовий зовнішній вигляд на Вашій кухні!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір стандартний | 1220 /1870мм |
| глибина | 650мм |
| Колір (відтінок) меблів | бронзовий |
| висота | 870мм |
- Ціна: від 11 900 ₴



Відправка з 17 квітня 2026