Неде поставити кухонний куточок, але й диван для кухні не тішить? Зверніть увагу на цю м'яку кухонну лавочку з великим ящиком для речей!
Переваги кухонного лаття
- Ми любимо зручно влаштуватися на кухні. Навіть на найменшій. Тому наші майстри спроєктували цю лавочку, щоб із комфортом влаштуватися в будь-якому приміщенні.
- Висота 43 см ідеальна для сидіння за столом, а велика ніша з легким доступом в основі лавочки дає змогу використовувати кожен квадратний сантиметр, що особливо цінне для маленької кухні.
- Якісний наповнювач пінополіуретан з ортопедичним ефектом і латексними властивостями робить цю лавочку дуже зручною, а оббивка зі шкірозамінника — красивою, зносостійкою і простою в догляді.
- Стандартний розмір і колір лавки завжди найбільш економні за ціною, але ми можемо виготовити для вас цю модель у будь-якому кольорі та розмірі, за вашим бажанням.
Замовляйте цю лавочку прямо зараз за найкращою ціною на нашому сайті, і незабаром вона стане вашим улюбленим місцем у домі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | крамниця |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір даної моделі | 2200мм з підлокітниками індивідуально за 150мм |
| глибина | 600мм |
| стандарт розмір | 2200мм |
| Колір (відтінок) меблів | шоколадний |
| висота | 750мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 700 ₴/м


Відправка з 17 квітня 2026