| Изделие | Габарити, мм | Глибина, мм | Висота, мм | Спальне місце, мм | Ціна від |
|---|---|---|---|---|---|
| Кухонні м'які куточок | 1870х1420 | 650 | 900 | 1720*1050 | 5900 |
Ніша для білизни • є Додаткові послуги
- дисконтна програма;
- зміна розмірів
- підбір тканин;
- доставка, занос, збірка
Тканина та розміри можна замовляти індивідуально.
Ціна залежно від категорії тканини, зміни моделі, розмірів і наповнення.
ціна вказана з урахуванням стандартних розмірів (1200/1870 мм) і 1-ї категорії тканини.
Детальна і попередня консультація і прорахунок надається менеджером на тілі або під час зустрічі.
Під час замовлення враховуються індивідуальні побажання. Ціна залежить від внесених Вами змін і підбору оббивки.
Також можливий виклик замерджувача та допомога в підборі дизайну кожному клієнту індивідуально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| спальне місце | 1050/1770мм |
| глибина | 650мм |
| стандарт розмір | 1220/ 1870мм |
| висота | 870мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 11 900 ₴



Відправка з 17 квітня 2026