Термін виготовлення лавок без підлокітників від 5 робочих днів Гарантія 3.5 року
|
Изделие |
Габарити, мм |
Висота, мм |
Глибина, мм |
Ціна від, грн. |
|
Кухонна крамниця "Александр" |
1000 |
900 |
550 |
3600 грн. |
М'який елемент
-
ППУ виробництва компанії INTERFOM (сирі Німеччина, висока якість наповнювача підтверджено висновком Мінздрава України, європейськими сертифікатами екологічності та виробляється під контролем системи якості ISO 9001).
-
Використовувати марки:
-
EL — підвищеної жорсткості;
-
HR — високоеластичний;
-
ST — стандарт.
-
-
Синтепон щільністю 100/300 г/м2
-
В основу конструкції сидіння входить високоеластичний ППК із латексними властивостями.
Ніша для білизни • є Додаткові послуги
-
дисконтна програма;
-
зміна розмірів
-
підбір тканин;
-
доставка, занос, складка.
Габаритні розміри та ціна (залежно від категорії оббивної тканини)
Тканина та розміри можна замовляти індивідуально.
Ціна залежно від категорії тканини, зміни моделі, розмірів і наповнення.
ціна вказана з урахуванням стандартних розмірів і 1-ї категорії тканини та з наповненням ППУ.
Термін виготовлення від 5 робочих днів
Гарантія 1.5 року
| Основні | |
|---|---|
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | крамниця |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| стандарт розмір | 1000мм |
| глибина | 600мм |
| висота | 900мм |
- Ціна: від 7 100 ₴

Відправка з 17 квітня 2026