|
Изделие |
Габарити, мм |
Глибина, мм |
Висота, мм |
Спальне місце, мм |
Ціна від |
|
Кухонна лавочка Фаворит 2 |
1800 |
600 |
900 |
немає |
|
Чого ми хочемо від кухонних меблів? Практичність, комфорт, стиль, універсальність. Усі ці характеристики мають прекрасні кухонні лавочки, представлені в каталозі нашого інтернет-магазину м'яких меблів. Широкий вибір моделей дасть змогу замовити ідеальний комплект дивана та обіднього столу для вашої кухні.
З урахуванням особливостей кухні, її інтер'єру та обладнання, можна купити лавки, виготовлені в потрібному розмірі та з оббивного матеріалу, який влаштує саме вас. Окрему увагу приділяйте оббивці, сьогодні можна підібрати не тільки гарний матеріал, але й практичний, створений спеціально для умов кухні. Деякі моделі обладнані додатковим ящиком для зберігання всілякого кухонного начиння. Це може стати порятунком для дому, у якому є кухня малої площі, у будь-якому разі, це корисні властивості. Кухонна крамниця допоможе розмістити більше людей за обіднім столом, що важливо для гостинного будинку.
У каталозі представлені товари власного виробництва, ми гарантуємо її найвищу якість і найсучасніший асортимент на ринку меблів України. Наші покупці заслуговують найкращі кухонні м'які лавки з шухлядою за оптимальними цінами, тому скористайтеся унікальним шансом придбати стильні меблі для вашого дому.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Тип меблів | крамниця |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розкладне спальне місце | Немає |
| Наявність висувних ящиків | Немає |
| стандарт розмір | 2200мм |
| висота | 750мм |
| розмір даної моделі | 2200мм з підлокітниками індивідуально за 150мм |
| глибина | 600мм |
- Ціна: 8 900 ₴


Відправка з 17 квітня 2026