|
Изделие |
Габарити, мм |
Глибина, мм |
Висота, мм |
Спальне місце, мм |
Ціна від |
|
Кухонна м'яка крамниця Фаворит 2 |
1800 |
600 |
900 |
немає |
|
Зручні кухонні м'які лавочки з шухлядою можуть стати особливим місцем у будь-якому будинку, адже саме вони створять неповторний затишок сімейним зустрічам. Набагато приємніше, коли кухня обладнана сучасними меблями, стиль яких ви вибираєте самі відповідно до інтер'єру. Лавки на кухню, у мінімальній комплектації, що складаються з диванів і обіднього столу, добре зарекомендували себе з погляду комфорту та практичності. Їх величезним плюсом буде варіативність матеріалу оббивки, розмірів, дизайну, адже саме ці властивості дають такий великий і універсальний вибір для приміщення будь-якої площі. Деякі моделі лавочок із широкого асортименту магазину обладнані спальним місцем — це незамінна властивість конструкції. Особливо добрим буде таке рішення для невеликої квартири.
У каталозі інтернет-магазину м'яких меблів ви зможете купити стильні лавочки виробництва Україна за доступними цінами. Зробивши замовлення за індивідуальними вимогами, вам не доведеться занадто довго чекати на доставку, оскільки ми пропонуємо меблі
власного виробництва. Не пропустіть унікальну можливість подарувати своєму дому сучасне меблювання, купивши унікальні кухонні лавочки з шухлядою для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Тип меблів | крамниця |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розкладне спальне місце | Немає |
| Наявність висувних ящиків | Немає |
| стандарт розмір | 2200мм |
| висота | 750мм |
| розмір даної моделі | 2200мм з підлокітниками індивідуально за 150мм |
| глибина | 600мм |
- Ціна: від 8 900 ₴



Відправка з 17 квітня 2026