М'який куточок можна виготовити під замовлення в найприйнятніший розмір для кухні. також можна на розсуд покупця вибрати найвідповідніший обшивальний матеріал!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Капучіно |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1800 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 850 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 10 500 ₴


Відправка з 17 квітня 2026