Кухонний куточок у шкірозаміннику молочного кольору, матеріал чудової якості, шкірозамінник із полімерним покриттям Валенсія ідеально підходить як обшивка кухонного куточка зі спальним місцем, цей шкірозамінник відрізняється від стандартного шкірозамінника поліпшеними експлуатаційними властивостями, збільшеною кількістю стійкості до стирання, а також цей матеріал не вбирає забруднення завдяки унікальній верхній кулі покриття, яке легко витирається навіть від кулькової ручки звичайно сухою серветкою! Поліуретанове покриття робить цей матеріал набагато міцнішим за звичайний шкірозамінник, матеріал набагато щільнішим, ніж бюджетний шкірозамінник, різницю як матеріал можна відчути відразу взявши зразки двох видів штучної шкіри в руки! Зразки шкірозамінника Валенсія в інших кольорах і відтінках можна побачити перед оформленням замовлення в меблевому торговому центрі в місті Києві, а якщо у Вас немає можливості відвідати магазин то зразки обшивки можемо надіслати поштою на зручне для Вас відділення "Нової пошти" у місті, де ви проживаєте! Зразки оббивки краще побачити в живу, по-перше, щоб розуміти різницю в якості пропонованого нами ножа Валенсія з іншими аналогами, а також для того, щоб можна було точніше побачити колір матеріалу, що на екрані монітора може відбиватися не зовсім точно!
Кухонний куточок у шкірозаміннику можна побачити в меблевому магазині перед тим, як оформити замовлення на куточок, у магазині можна посидіти й навіть у разі потреби полежати на кухонному куточку розклавши спальне місце, побачивши куточок перед собою у вас складеться понад точне уявлення про виріб, що в стандартному виготовленні має розмір 1221870 мм і містить у стандартній комплектації спальне місце розміром 1061750 мм і ящик для зберігання кухонного інвентарю з посиленим дном із якісного ламінованого ДСП, що відповідає європейським стандартам екологічності, і є безпечним у застосуванні для кухонних меблів, виробляється цей матеріал за Шведською технологією компанією (Swisspan)!
Ціна кухонного куточка з шухлядою та спальним місцем вказана з урахуванням стандартного розміру та першої категорії обшивального матеріалу, у разі збільшення розміру куточка ціна виробу розраховується за 290 гривень за 10 сантиметрів додавання до стандартного розміру. Кухонний куточок виготовлений за розміром чудово може встановитися на кухні найрізноманітнішого розміру та планування, приносячи на кухню чудову зручність і функціональність, завдяки наявності спального місця та ящика для зберігання, в який можна скласти ті речі що так часто захаращують кухню!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1870 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір стандартною моделі | 1220/1870мм |
| глибина | 650мм |
| Колір (відтінок) меблів | Молочний |
| висота | 870мм |
- Ціна: від 11 500 ₴



Відправка з 17 квітня 2026