М'який кухонний куточок зі спальним місцем і шухлядою дасть змогу використовувати займаний ним простір дуже вигідно, адже в такому компактному виробі є дуже необхідні, а часом і незамінні функції, з такими гарними та зручними меблями можна проводити більше часу на кухні сидячи на зручному та м'якому кухонному куточку!
Спальне місце в кухонному куточку приваблює велика кількість покупців, загалом якщо кухня не дуже маленька м'який кухонний куточок купують зі спальним місцем і шухлядою, але розмір виробу для встановлення в конструкцію спального місця має бути мінімум 1800/1100 мм, інакше місце для сну буде дуже маленьке, у зазначену вище ціну закладено м'який куточок стандартного розміру 1220/1870 мм, розмір замовленого виробу може бути більшим, ціна збільшення каших 10 сантиметрів від стандарту 350 гривень!
Від якості та структури наповнення м'яких частин істотно залежить зручність м'якого куточка, тому вже понад п'ять років м'які частини, вироблені нами кухонних куточків, комплектуємо пінополіуретаном високої щільності марки ST28-40, наповнювач виробляється з Германської сировини компанією "Інтерфом", цей виробник випускає пінополіуретан із 2003 року, продукція компанії відзначена безліччю нагород за європейську якість, термін експлуатації пінополіуретану залежить від щільності, чим щільніший матеріал тим кращим, термін експлуатації для пінополіуретану марки ST28-40 заявлений заводом виробником мінімум п'ять років!
М'який кухонний куточок зі спальним місцем обтягнутий якісним замінником шкіри, що зовні за структурою й тисненням дуже схожий на натуральну шкіру, для кухні замінник шкіри найбільш практичний, тому частіше шкірозамінник вибирають як обшивку, усунути пляму з такого матеріалу дуже швидко, матеріал не промокає — поточному виріб у шкірці, на відміну від тканини, можна використовувати відразу після очищення, поліуретановий склад замінника шкіри робить матеріал міцнішим за звичайний бюджетний шкірозамінник, термін експлуатації матеріалу завдяки цьому набагато більше, вартість м'якого куточка в такому матеріалі трохи дорожча, але вкладені в якість витрати виправдаю себе цілком згодом!
Щоб переконатися в зручності та якості збирання м'якого куточка, його краще попередньо побачити, буде раді Вас бачити в магазині в Києві, на торговій площі в меблевому центрі представлені м'які кухонні куточки та лавочки, наприклад, їх можна виготовити м'який кухонний куточок зі спальним місцем і шухлядою за розмірами вашої кухні, і з урахуванням індивідуальних побажань!
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, штучна шкіра |
| Основні | |
| Сторона кута | правий |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1870 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1760 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | екошкіра |
| Колір (відтінок) меблів | білий матовий |
- Ціна: від 12 200 ₴



Відправка з 17 квітня 2026