Обставляючи обідню зону, 51 см): об її функціональності. Традиційний стіл зі стільцями сьогодні прекрасно замінює кухонний куточок, до переваг якого можна віднести низку прихованих переваг.
Переваги кухонного куточка
- Зручне місце для сну. Конструкція куточка передбачає висувну частину, яка формує чудове, рівне та зручне спальне місце розміром 105 на 177 см, на якому з комфортом можна розмістити гостей.
- Ніша для зберігання. Друга частина кухонного куточка приховує в собі нішу для речей зі зручним підіймальним механізмом. На відміну від ящиків, такий механізм міцніший і не вимагає додаткового місця для відкриття.
- Функціональність. На чому вам зручніше сидіти: на стільці чи на дивані? Кухонний куточок — це майже як диван, тільки «правильною» для посадки за столом висоти 43 см.
Замовляйте куточок від виробника сьогодні й уже за тиждень випробуйте всі його переваги у своєму домі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандартний розмір | 1200/1870мм |
| глибина/висота | 650 //750мм |
| Спальне місце | 1050/1770мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 11 500 ₴



Відправка з 17 квітня 2026