М'яка лавочка для кухні стане гарним і функціональним придбанням!
М'які лавочки для кухні бувають різних розмірів, ми можемо виготовити лавочку з урахуванням площі та розмірів кухні та взяти до уваги індивідуальні побажання.
Лавочка обшита тканиною приємного бірюзового кольору, що надає свіжості та вносить особливу атмосферу фарб на кухню!
На вибір можна замовити лавочку в різних кольорах;
матеріалів обшивки дуже багато, подивившись виставку кухонних м'яких меблів, ви зможете побачити не тільки зразки обшивних матеріалів, але й майже весь модельний ряд кухонних м'яких меблів;
у магазині можна подивитися якість і функціональність виробу, обмовити потрібні розміри, посидіти та оцінити зручність кухонної лавочки, і якщо Вам усе підійде замовити м'яку лавочку для кухні, термін виготовлення лавочки 10 робочих днів!
Лавочка має під сидінням містку ламіновану нішу з посиленим дном.Цина виробу вказана з розрахунків стандартного розміру, що становить 1300 мм, якщо Вам потрібно збільшити розмір ціна збільшення оцінюється 250 гривень за 10 сантиметрів.
Ми також виробляємо та відправляємо вироби до інших регіонів України, зателефонуємо нам і ми повідомимо всі деталі для точного виготовлення замовлення! Зразки матеріалу обшивки ми відправляємо поштою на зручне Вам відділення (Квіт на моніторі може відрізнятися від кольору за фактом!)
М'яка лавочка для кухні має гарантію 18 місяців, у разі правильного вибору матеріалу обшивки виріб слугуватиме набагато довше, зберігаючи свій гарний вигляд.
Доставка, занос і складка містом Києва та області здійснюється працівниками нашої компанії, в інші регіони меблі відправляємо транспортною компанією зручною Вам, вартість доставки такого виробу по Україні від 500 до 1000 гривень.
Лавочка виготовлена в класичному стилі з ґудзиковою спинкою, має чудовий вигляд на кухні в стилі "прованс"!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | крамниця |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Бірюзовий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри лавки | |
| Глибина лавки | 600 мм |
| Довжина лавки | 1300 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 930 мм |
| Висота сидіння лавки | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина | 600мм |
| стандарт розмір | 1300 |
| висота | 930мм |
- Ціна: від 8 900 ₴


