Диван у передпокій обшитий шкіром чорного кольору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | диван |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри куточка | |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір даної моделі | 2200мм з підлокітниками індивідуально за 150мм |
| глибина | 650 мм |
| стандарт розмір | 1500 мм |
| висота | 750мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 700 ₴


Відправка з 17 квітня 2026