Кухонний м'який куточок зі спальним місцем і шухлядою білого кольору купити в Києві

|
Изделие |
Габарити, мм |
Глибина, мм |
Висота, мм |
Спальне місце, мм |
Ціна від |
|
Кухонний Куточок Честер |
2100х1200 |
650 |
870 |
1900*1050 |
|
М'який куточок для кухні від виробника купити в Києві
Кухонний м'який куточок зі спальним місцем виготовлений у штучній шкірі покращеної якості, цей матеріал дуже добре миється завдяки спеціальному поліуретановому дуже щільному покриттю, що не вбирає сліди різного роду забруднень, у такий спосіб продовжує термін експлуатації виробу та зберігаючи поверхню в гарному свіжому зовнішньому вигляді навіть за інтенсивного використання на кухні;
більшість покупців хочуть замовити кухонний м'який куточок саме в заміннику шкіри, тому що за таким матеріалом легше доглядати, ніж за тканиною. Здебільшого тканина міцніша за шкірозамінник, але якщо правильно вибрати штучну шкіру, не заощаджуючи на такому матеріалі, купуючи недорогий бюджетний замінник шкіри, закладений у стандартну ціну виробу, вибравши замість бюджетного саме цей шкір замінник доплатив 800 гривень до стандартної ціни, то куточок у такому матеріалі слугуватиме набагато довше. Зазначаючи куточок у якісному матеріалі, уникнете дорогої перетяжки як мінімум сидінь, а то й усього куточка вартістю від 2500 гривень через 3 роки, адже бюджетна обшивка має переважно м'яке не захищене поліуретаном покриття, у разі частого змочування і сушарці що відбувається під час прибирання починає тріскатися, тому якщо ви все-таки за якими то обставинами не виходить придбати куточок у дорогому матеріалі, то під час догляду за поверхнею промивайте місце самого забруднення, зволожуючи весь кухонний м'який куточок ви скоротите термін його експлуатації!
Ця модель має ґудзикову спинку, прошиту квадратами подвійним швом, внутрішньою та зовнішньою поліуретановою ниткою після в центр такої ділянки спинки кріпиться до каркаса ґудзика товстим шнуром, що складається з того ж поліуретану! Часто люди сумніваються в надійності ґудзиків у виробі, воно то й зрозуміло, якщо їх погано кріпити ґудзики відлітають, але ми не зацікавлені робити погано, витрачаючи на виправлення своїх помилок час!
Ціна виробу формується з огляду на стандартний розмір і першу категорії обшивки;
збільшення розміру оцінюється від 250 гривень залежно від вартості матеріалу обшивки.
Закази на вироби приймаються у торговому центрі "4-ROOM" у місті Київ, у магазині можна подивитися якість виробу. Перебуваючи в магазині, бачать виріб легше вибрати модель, а також матеріал обшивки яких дуже багато! За потреби в магазині отримаєте консультацію менеджера з індивідуального виготовлення виробу, якщо підійде куточок на кухню з виставки, то можете купити його того ж дня, і ми його доставимо, занесемо та зберемо в Києві!
Стандартні розміри куточка.
![]() |
довжина — 1870 мм; |
![]() |
ширина — 1220 мм; |
![]() |
висота — 870 мм; |
![]() |
глибина — 650 мм. |
| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1870 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1750 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус (каркас) | Багатошарова фанера |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 11 800 ₴

Відправка з 17 квітня 2026



