Термін виготовлення від 5 робочих днів Гарантія 1.5 року
|
Изделие |
Габарити, мм |
Глибина, мм |
Висота, мм |
Спальне місце, мм |
Ціна від, грн. |
|
Кухонний Куточок зі спальним місцем і ящиком для зберігання«Александр 2» |
2000х1300 |
650 |
900 |
1800*1050 |
|
-
Матеріал обшивки кухонного куточка Колекція Лондон турецького виробництва — це чудові зразки матеріалу оббивки кухонних м'яких меблів, ця штучна шкіра є лідером серед сучасних представників штучної шкіри. Її розкішний зовнішній вигляд гармонійно поєднується з прекрасними експлуатаційними характеристиками, вирізняється разючою м'якістю та має дуже елегантний вигляд. Колірна палітра даних тканин — теплі бежеві, шоколадні та темно-сірі відтінки. Відповідні тони зможуть підібрати для себе як ті, хто любить класичні рішення, так і шанувальники нестандартного дизайну. Кухонні м'які куточки зі спальним місцем в такій оббивці, матиме вишуканий та витончений вигляд і водночас будуть дуже практичними. Матеріал має популярний сьогодні ефект, який підвищує його стійкість до зносу та водовідштовхувальні властивості. Тканина характеризується практичністю й невибагливістю в догляді. Досить час від часу пилососити оббивку або використовувати вологу губку для чищення. Окремо треба згадати високу зносостійкість і довговічність матеріалу.
Під час замовлення враховуються індивідуальні побажання. Ціна залежить від внесених Вами змін і підбору оббивки.
Також можливий виклик замерджувача та допомога в підборі дизайну кожному клієнту індивідуально.
Кухонний куточок — це предмет меблів, який дає змогу найвигідніше використовувати площу кухні та робить приміщення затишним. Він являє собою кілька м'яких місць, які утворюють кут. Його можна легко розташувати в будь-якому з кутів кімнати, і тоді ви отримаєте не тільки більшу кількість місць за столом, а й прикрасите свою кухню, підібравши оббивку та форму куточка відповідно до її інтер'єру.
Спочатку такі меблі робили для економії місця на кухні, адже вона дає змогу використовувати максимальну кількість простору з найбільшою користю. Сьогодні, однак, ви можете використовувати такі рішення і як місце для зберігання потрібних у господарстві предметів, поклавши їх у ящики під сидінням куточка. Також популярний кухонний куточок зі спальним місцем, адже купивши його, ви робите кухню або зал ще функціональнішими.
Корисна властивість нових куточків, яка й дала назву новій серії — кухонні куточки зі спальним місцем — наявність спального місця, яке забирається під сидіння, популярною є м'які кухонні куточки, виготовлені за індивідуальними розмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 2000 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1750 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| Колір (відтінок) меблів | шоколадний |
- Ціна: від 11 800 ₴



Відправка з 17 квітня 2026