Изделие
|
Габарити, мм |
Глибина, мм |
Висота, мм |
Спальне місце, мм |
Ціна від |
|
|
Кухонний Куточок Ріо |
2100х1250 |
650 |
930 |
1950*1050 |
6499 |
Кухонний Куточок м'який РІО
Для створення затишку на кухні та в інших кімнатах необхідно мати спеціальні меблі.
Критерії
Диван вирізняється такими характеристиками, як:
● Розмір;
● Колір;
● Матеріали виготовлення;
● Глибина ніші;
● Виробник.
Всі ці критерії вказані на сайті, їх варто врахувати під час вибору меблів.
Також є фото куточка у висувному та зібраному вигляді.
Кухонний куточок — чудовий вибір для просторого приміщення, чудово поєднується з будь-яким інтер'єром, завдяки універсальності кольору, світлий відтінок кремового зробить світлим кухню або зал. Приємна оббивка, з якою легко видаляються забруднення, практичний варіант для сім'ї. Наявний ящик, у який можна скласти речі, додатково заощадить місце на полицях або в шафах і дасть змогу мати все найнеобхідніше під рукою.
Купити куточок, ціна на який нижча за ринкову, можна на сайті, натиснувши на кнопку «замовити товар». У телефонному режимі можна зв'язатися з консультантом і обмовити деталі замовлення.Ціна, від якої починається вартість, вказана за виріб стандартного розміру (1220/1870 мм) і першої категорії матеріалу обшивки.збільшення розміру виробу оцінюється від 200 гривен за десять сантиметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| спальне місце | 1050/1950 мм |
| Висота | 910 |
| Габарити | 2100/1250 мм |
| глибина | 650мм |
- Ціна: від 11 900 ₴



Відправка з 17 квітня 2026