М'який куточок для кухні з пуфом.
Чудовий м'який куточок для кухні. Він має сучасний дизайн, підвищену функціональність і якісне виготовлення.
Розміри куточка
![]() |
довжина — 1700 мм; |
![]() |
ширина — 1000 мм; |
![]() |
висота — 870 мм; |
![]() |
глибина — 550 мм. |
Переваги для придбання м'якого куточка
![]() |
куточок добре підходить для невеликої кухні; |
![]() |
укомплектований компактною нішів із міцного матеріалу; |
![]() |
є можливість вибору кольору оббивки виробу під інтер'єр кухні; |
![]() |
виготовлення куточка за вашим індивідуальним розміром. |
Чому нам варто довіряти
![]() |
ми самі виробляємо свої меблі за індивідуальними ескізами; |
![]() |
повністю контролюємо процес виготовлення та гарантуємо якість; |
![]() |
є можливість самостійно підібрати колірний відтінок оббивки; |
![]() |
виготовимо індивідуальне виготовлення меблів за вашими розмірами; |
![]() |
у нас працює дисконтна програма оплати та лояльні ціни; |
![]() |
упродовж 5 днів виготовляємо замовлення та даємо гарантію на 18 місяців |
Схема придбання товару в інтернет-магазині
Заказ на сайті або телефоном
Погодження всіх деталей і виїзд замірювача
Прорахунок вартості та внесення передоплати 30%
Виготовлення меблів
Доставка й оплата залишкової суми
| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий, Коричневий |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1770 мм |
| Ширина спального місця | 1050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина | за вибором клієнта |
| Колір оббивки | за вибором клієнта |
| Стандартний розмір | 1220/1870мм |
| Висота від підлоги до закінчення спинки | 870 мм |
| Корпус (каркас) | Сосновий брус, Багатошарова фанера |
| Розмір даної моделі | 1000 / 1700 мм |
| Можливість виготовлення меблів за індивідуальними розмірами | так |
| Висота посадки | 450 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Обивний матеріал | екошкіра, штучна шкіра |
- Ціна: від 11 500 ₴



Відправка з 16 квітня 2026





