Кухонний куточок зі спальним місцем «Честер»
кухонний м'який куточок «Честер»
Правобічний куточок м'який для кухні зі спальним місцем може бути виготовлений із матеріалів обшивки, які найбільше підійдуть за кольором, структурою, сфер застосування на кухню. Найчастіше замовляють замінник шкіри, він не вимагає особливого догляду під час прибирання за поверхнею, тканина більше підходить, якщо м'який кухонний куточок використовувати дуже акуратно, тому що не всі тканини тек легко очистити як штучну шкіру, але є змішані типи тканини, які зовні більш схожі на тканину, але за практичністю легко чистяться завдяки водовідштовхувальному покриттю;
куточок м'який для кухні в такому матеріалі цілком добре слугуватиме не кухні, тішачи своєю зручністю, практичністю, функціональністю і наявністю повноцінного спального місця, а також місткого ящика для зберігання з посиленим дном з акуратного дерева, покритого пластиком, куди можна скласти багато важких кухонних речей.
Основний опис кухонного куточка
![]() |
довжина — 1870 мм; |
![]() |
ширина — 1220 мм; |
![]() |
висота — 900 мм; |
![]() |
глибина — 650 мм. |
Переваги кухонного куточка.
![]() |
наявність місткого короба з міцним дном, для зберігання речей можна ставити до 100 кг; |
![]() |
додаткове спальне місце — 1720 х 1050 мм; |
![]() |
обраний колір оббивки доповнить наявний дизайн кухні; |
![]() |
має чудову якість виготовлення й доступну вартість послуги. |
Наші плюси для вибору
![]() |
ми єє виробниками цих меблів; |
![]() |
всі ескізи робимо самі та не копіюємо чужі; |
![]() |
маємо величезний вибір м'яких меблів на будь-який попит; |
![]() |
надаючи можливість самим підбирати оббивку; |
![]() |
індивідуально виготовити будь-який нестандартний розмір; |
![]() |
від 5 днів виконуємо замовлення та даємо гарантію на 18 місяців; |
![]() |
пропонуємо низькі ціни та високий сервіс обслуговування; |
![]() |
дополнительно забезпечить занесення меблів і збирання. |
Схема придбання товару в інтернет-магазині

| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1900 мм |
| Ширина спального місця | 1050 мм |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1870 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 650 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина куточка, мм | 1220 |
| Можливість індивідуального вибору оббивки і розміру | так |
| Склад наповнювача | ППУ |
| Довжина куточка, мм | 1870 |
| Висота куточка, мм | 900 |
| Колір (відтінок) меблів | бронзовий |
| Глибина куточка, мм | 650 |
| Білизняна ніша | так |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
| Тип меблів | Кухонний кутовий диван |
- Ціна: від 11 800 ₴



Відправка з 17 квітня 2026





