Цей куточок для кухні, який обладнаний комфортабельним спальним місцем, виготовляється безпосередньо на території нашої країни за найвищими технологічними стандартами. Від інших варіантів він відрізняється тим, що виготовлений у чорно-білому кольорі, що не завжди можна натрапити на нас, і обов'язково за індивідуальною розробкою клієнта.
Ключові характеристики куточка
• Розмір усієї конструкції — 1900х1220 мм.• Спальне місце має параметри 1050х1700 мм.
• Глибина куточка — 650 мм.
• Висота конструкції, починаючи від підлоги до самого краю спинки — 870 мм.
• Висувних ящиків немає.
У цьому м'якому куточку спальне місце може розкладатися, що забезпечує необхідний комфорт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1770 мм |
| Ширина спального місця | 1050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина | за вибором клієнта |
| Колір оббивки | за вибором клієнта |
| Стандартний розмір | 1220/1870мм |
| Висота від підлоги до закінчення спинки | 870 мм |
| Корпус (каркас) | Сосновий брус, Багатошарова фанера |
| Розмір даної моделі | 1220 / 1900 мм |
| Можливість виготовлення меблів за індивідуальними розмірами | так |
| Висота посадки | 450 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 11 500 ₴



Відправка з 17 квітня 2026