| Кутик для кухні | розмір | висота | глибина | спальне місце |
| Рио | 1220/1870 мм | 910 мм | 650 мм | 1060/1740 мм |
Кутик м'який на кухню зі спальним місцем і шухлядою (світло-бежевий) — підійде як для вітальні, так і для кухні. Завдяки трансформовному відділенню, він легко розкладається, забезпечуючи повноцінне спальне місце. Крім цього, основне сидіння підіймається й утворює простір для зберігання постільних речей або інших речей домашнього господарства.
Диван має невеликі ніжки, які не дряпають підлогу, завдяки їм, простіше буде пересунути меблі, у разі перестановки.
Оббивка меблів із якісного шкір замінника слугуватиме довго. Вона практична у використанні — якщо куточок забрудниться, плями легко прибрати, протерши вологою губкою, легше доглядати, ніж за тканинним покриттям.
Як наповнювач використовується поролон, який робить спальне місце м'яким і комфортним.
Також треба звернути увагу на:
● Розміри куточка;
● Глибину ящиків;
● Параметри спального місця;
● Основу корпусу.
Усі критерії вказані в індивідуальному описі куточка.
Ціна залежить від конкретних переваг або додаткових аспектів покупця й встановлюється з менеджером.
Купити кухонний куточок можна на сторінці інтернет-магазика. Для цього потрібно замовити товар і зв'язатися з представниками меблевої організації для обговорення та уточнення деталей, доставки та встановлення меблів.
Вартість на куточок м'який на кухню зі спальним місцем розраховується з огляду на стандартний розмір виробу 1220/1870 мм і першу категорію матеріалу обшивки.
| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1770 мм |
| Ширина спального місця | 1050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина | штучна шкіра |
| Колір оббивки | Боні |
| Стандартний розмір | 1220/1870мм |
| Висота від підлоги до закінчення спинки | 900 мм |
| Розмір даної моделі | 1250 / 1870 мм |
| Можливість виготовлення меблів за індивідуальними розмірами | так |
| Висота посадки | 430 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Молочний |
| Глибина | 650 мм |
- Ціна: 11 900 ₴



Відправка з 17 квітня 2026