Кутовий диван для кухні можна виготовити за розмірами больові для кухні, стандартна модель кутового кухонного дивана має габарити 1220/1870 мм, під замовлення можна змінити розміри виробу на більш прийнятні для вашої кухні, вартість збільшення розміру від стандартного за 10 сантиметрів 280 гривень у такому матеріалі оббивки, як на фото, ціна виробу формується після уточнення розмірів, а також вибору оббивного матеріалу, який вирізняється за вартістю!
Цей кутовий диван для кухні обшитий замінником шкіри середнього рівня якості та ціни, замінник шкіри Кондор не погано себе зарекомендував і цілком може слугувати як обшивка понад п'ять років, ціна цього матеріалу має гарне співвідношення ціни та якості, замінник шкіри Кондор входить до другої категорії ціни, вартість виробу в стандартному розмірі в заміннику шкіри Кондор вище від кутового диванчика в бюджетному положенні лише на 250 гривень, але зате цей матеріал має набагато кращий вигляд ніж бюджетний замінник шкіри, так і слугуватиме шкір замінник Кондор у кілька разів довше!
Зразки оббивного матеріалу, що відрізняються за зовнішнім виглядом, ціною та якістю, можна подивитися в меблевому виставковому центрі за адресою, зазначеною на нашому сайті. Також у меблевому центрі можна попередньо подивитися виставковий зразок кутового дивана для кухні, наприклад, якого можете замовити індивідуальний виріб у потрібний для кухні розмірі та обшивальному матеріалі! Термін виготовлення виробу під замовлення залежно від завантаженості виробництва від семи до 14 робочих днів!
Кутовий диван для кухні істотно додасть кухні зручності та функціональності, адже на такому сучасному диванчику набагато зручніше сидіти, ніж на традиційних табуретах і стільцях, та спальне місце в такому варіанті не соромно буде запропонувати гостям!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | лівий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1740 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Габаритні розміри куточка | |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Довжина куточка | 1870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, штучна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 11 900 ₴


Відправка з 17 квітня 2026