| Кухонна крамниця Фаворит 2 | розмір | висота | глибина |
| 1300 мм | 930 мм | 600 мм |
Опис:
М'яка кухонна лавочка з шухлядою — сучасна альтернатива кухонним стільцям і табуретам. Його оригінальний продуманий дизайн додасть приміщенню стильного вигляду, допоможе заощадити простір і потішить зручністю, яка досягається завдяки комфортному сидінню на пінистому поліуретані та високій м'якій спинці. Виготовлений із нешкідливих для здоров'я матеріалів, цей функціональний елемент меблів вирізняється не тільки якістю конструкції, але і високою якістю матеріалів, з яких виготовлений. Його ніжний відтінок стане модним колірним акцентом в інтер'єрі кухні або їдальні. Цей диван бірюзового кольору ідеально поєднуватиметься з кухонними гарнітурами та сервантами, виготовленими з різних матеріалів. Білі різні ніжки з переднього боку дивана додають йому особливого шарму. На ньому матимуть чудовий вигляд затишок подушки та пледи, які за потреби можна заховати у містку нішу, розташовану під відкидним сидінням. Також у ній можна зберігати й інші потрібні для ведення домашнього господарства речі.Кухонну лавку можна купити в нашому інтернет-магазині, лавочка м'яка кухонна матиме чудовий вигляд у кухні як в одному екземплярі, так і в декількох.
Матеріал обшивки кухонної лавочки тканина (PAoneRA) матеріал набув дуже гарної популярності на цій моделі завдяки дуже свіжому приємному відтінку, що максимально підходить для цієї моделі, лавочка виготовлена в стилі "модерн", колір пастельний, не яскравий дуже добре виглядає і тішить своєю свіжістю на новому виробі, структура тканини близька до натуральних без синтетичних основ, які не пропускають повітря.Кухонна м'яка лавочка з шухлядою стоїть у цьому матеріалі за стандартного розміру 4900 гривен.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бірюзовий |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | крамниця |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина | 600мм |
| стандарт розмір | 1200мм |
| висота | 900мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 900 ₴


Відправка з 17 квітня 2026