Кухонна крамниця ( Олександр 2 )
Великий вибір тканин.
Ніша для білизни • є Додаткові послуги
-
дисконтна програма;
-
зміна розмірів
-
підбір тканин;
-
доставка, занос, складка.
Габаритні розміри та ціна (залежно від категорії оббивної тканини)
Тканина та розміри можна замовляти індивідуально.
Ціна залежно від категорії тканини, застосування моделі, розмірів і наповнення.
ціна вказана з урахуванням стандартних розмірів і 1-ї категорії тканини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | крамниця |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина | 600мм |
| стандарт розмір | 1000мм |
| розмір ДАНОЇ МОДЕЛІ | 2200ММ |
| висота | 900мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 100 ₴/пог.м


Відправка з 17 квітня 2026