Білий м'який кухонний куточок великого розміру виготовлявся під замовлення за попереднім точним вимірюванням площі, де встановлений куточок, замір площі в цьому разі виробляли наші фахівці, щоб зробити подібний замір з урахуванням усіх особливостей у плануванні кухні потрібно також розуміти, як куточок встановлюватиметься в кухню, адже доставляється куточок зібраного вигляду та маленький проміжок між стінами ускладнює встановлення кухонного куточка за максимально допустимому розміру, а ще як видно на світлині підвіконня трохи виступає над куточком, всі такі деталі краще довірити враховувати нашим замірникам, щоб куточок можна було встановити на кухні, а не повезти його назад для перероблення на виробництво!
У цьому кухонному куточку майже всі габарити відрізняються від стандартного розміру диванчика, а отже, були розраховані індивідуально для компактного встановлення на кухні. Кухонний куточок виготовлений за індивідуальним розміром прекрасно стає в кухні найрізноманітніших розмірів і планувань!
Білий м'який кухонний куточок великого розміру обшитий чудовою штучною шкірою, цей матеріал найкраще підходить для обшиття таких м'яких меблів, штучна шкіра Валенсія білого кольору в складі має дуже щільне поліуретанове покриття, що перешкоджає проникненню вологи, бруду та інших негативних чинників через дуже щільне покриття вглиб структури матеріалу, тому весь бруд залишиться на поверхні, не вбираючись у матеріал, куточок обшитий таким шкіром, зберігатиме чудовий свіжий вигляд навіть у білому кольорі, тому що легко чиститься від забруднень, які часто виникають особливо на кухні. Зразки матеріалів оббивки можна подивитися в меблевому магазині, де надана також виставка кухонних м'яких меблів!
Якість виготовлення, а також зручність виробу, що здебільшого на фото може здаватися іншим, можна подивитися в магазині, де Ви зможете сісти на виробі, оцінити зручність кухонного куточка особисто для Вас, а потім можна вирішити, які розміри потрібно змінити у виробі, перебуваючи несуттєво перед куточком, буде легше правильно оформить індивідуальне замовлення, тому якщо є можливість краще відвідайте магазин, адже кухонний куточок купується на тривалий час, тому потрібно щоб куточок добре вписався в інтер'єр кухні та був зручним для Вас!
Білий м'який кухонний куточок великого розміру обшитий одним із найякісніших матеріалів слугуватиме набагато довше гарантійного терміну 18 місяців!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 2800 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 930 мм |
| Глибина куточка | 500 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір даної моделі | 1400/2500мм два куточка |
| спальне місце | немає |
- Ціна: 19 900 ₴


Відправка з 17 квітня 2026