Кухонний куточок у тканині з тефлоновим покриттям буде практичним атрибутом меблів, що додасть кухні зручності та функціональності компактно встановившись в інтер'єр кухні найрізноманітнішого розміру та планування завдяки можливості придбати м'який куточок під замовлення в розмірі що більш прийнятний саме для вашої кухні, стандартна модель кухонного куточка, що містить спальне місце та короб із ламінованого ДСП, має габарит 1220/1870 мм, куточок на фото зменшений на прохання покупця в тій частині, де розташований короб, у такому виробленні розмір куточка становить 1000/1870 мм, також у цьому куточку глибини менше стандартної 650, глибина куточка, що на фото 600 мм, під замовлення можна змінити практично будь-які розміри гарнітура для того, щоб кухня не мала захаращування, і куточок був зручним і функціональним навіть на маленькій кухні!
Обшити кухонний куточок можна на ваше розсуд найрізноманітнішим матеріалом, що вирізняється за структурою, відтінком, кольором і ціною, у цьому виготовленні диванчик обшитий тканиною (Лондон какао) матеріал часто вибирають для обшиття через його практичність і особливу міцності, матеріал являє собою суцільне полотно без тканої нитки, на якій можуть утворитися зачіпки, особливо якщо в домі є коти, тканина Лондон стійка до блякнення на прямих сонячних променях, такий матеріал, на відміну від замінника шкіри, чудово тримає високу температуру, особливо добре підійде для меблів у кафе та інші громадські місця, та й для дому замість для куріння на балконі, а іноді навіть на кухні. Тканина Лондон зовні дуже схожа на замшу, та й за тактильними відчуттями також, тому якщо вам потрібен практичний, а отже, довговічний матеріал, у якому кухонний куточок слугуватиме довше за безліч інших тканин і замінників шкіри — це саме той варіант практичного та міцного оббиття!
Розкласти кухонний куточок для сну не становить особливих труднощів, механізм трансформації, що приховує спальне місце під сидіння, добре продуманий, тому куточок у складеному вигляді має вигляд, так ніби в ньому немає жодного місця для сну, тому ваші гості будуть приємно здивовані таким фантастичним диванчиком, що в потрібний момент виручить вас і потішить гостей!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | лівий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1740 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Габаритні розміри куточка | |
| Глибина куточка | 600 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Довжина куточка | 1870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір даної моделі | 1000/1870мм |
| спальне місце | 1060/1740мм |
| Колір (відтінок) меблів | какао |
- Ціна: від 11 900 ₴



Відправка з 17 квітня 2026