Кухонний куточок Олександр 2 зі спальним місцем може виготовлятися під замовлення за розмірами, що найбільше підійдуть під вашу кухню, стандартна модель кухонного куточка зі спальним місцем має розмір 1200/1870, під замовлення, якщо ви збільшуєте розміри диванчика, то вартість збільшення за кожні 10сантиметровий плюс 300 гривень, у разі зменшення розміру вартість залишається стандартною, під замовлення можна змінювати не тільки габаритні, але й інші розміри куточка для того, щоб виріб добре малював на вашій кухні!
На ваш розсуд кухонний куточок можна обтягнути практично будь-яким матеріалом, оббивка диванчика може вирізнятися за кольором ціною та якістю, але все-таки якщо питання стосується м'яких меблів, що має бути на кухні, то перевага на наш погляд стоїть віддати саме такому заміннику шкіри, що на цьому куточку! Цей матеріал має дуже міцну стійку до зносу та забруднень структуру, поліуретановий склад замінника шкіри Валенсія робить його набагато практичнішим і довговічнішим за інші матеріали оббивки, єдиним мінусом цього матеріалу є те, що цей матеріал через високу щільність і меншу еластичність іноді має складочки в тих місцях, де йдуть різкі вигини замінника шкіри!
Зразки замінника шкіри, тканини та інших різновидів оббивки можна подивитися перед тим, як оформити замовлення на кухонний куточок у магазині, також у меблевому центрі Форум у Києві можна побачити кухонний куточок Олександр 2 зі спальним місцем, посидіти і навіть за потреби полежати на ньому розклавши спальне місце, а якщо у вас немає можливості придбати куточок у меблевому центрі через те, що перебуваєте в іншому місті, то замовлення можна оформити дистанційно, попередньо виславши зразки шкірозамінника або тканини для вибору більш придатного оббивки куточка, за готовність кухонний куточок Києва доставляємо власну службу доставки, а в інші регіони України готовий виріб відсилаємо транспортною системою, приблизно вартість доставки такого куточка Україні до 1000 гривень!
Наша компанія розробляє та виготовляє кухонні м'які меблі з огляду на індивідуальні особливості кухні, тому замовивши кухонний куточок за індивідуальними параметрами, зможете компактніше та точніше розмістити диванчик на кухні, навіть якщо кухня має індивідуальне планування і певні обмежені розміри, які можна врахувати під час виготовлення кухонного куточка!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1740 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Габаритні розміри куточка | |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Довжина куточка | 1870 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір даної моделі | 1100/1870мм |
| спальне місце | 1050/1750мм |
| Колір (відтінок) меблів | Перламутровий |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: від 11 600 ₴


Відправка з 17 квітня 2026