М'який кухонний кут Хай-Тек обшитий тканиною сірого кольору, цей матеріал добре підходить для оббиття м'яких меблів у кухню через те, що матеріал можна очистити від забруднень, на такому матеріалі не буде розводів, попередньо перед чищенням куточка потрібно пропилососити матеріал, після замити пляму звичайним мильним розчином без хімічних розчинників, матеріал приємний на дотик, не викликає алергії, і не линяє, що часто буває з матеріалами в насиченішому кольорі, та й сірий колір куточка добре поєднується з ламінованими білими ящиками для кухонного інвентарю. Обшивний матеріал для куточка може бути найрізноманітнішим, зразки обшивки можна попередньо подивитися в меблевому магазині, також можна замовити м'який кухонний кут у якісному положенні з поліуретановим покриттям, що не поступається по довговічності цієї тканини, але шкір зам. з поліуретановим покриттям очищати набагато простіше та швидше. Цей куточок обшитий дуже міцним матеріалом "Антикоготь", якщо у вас у домі є кішка або кіт потрібно замовляти саме цей матеріал, що також є в інших кольорах, замінник шкіри не витримає кігті тварини та куточок швидко втратить зовнішній вигляд!
М'який кухонний кут Хай-Тек може бути виготовлений за розмірами, що найбільше підійдуть для кухні, цей куточок у невеликому розмірі 1100/1750 мм, стандартна модель кута має більший розмір 1210/1870 мм і комплектується спальним місцем розміром 1055/1750 мм, але якщо куточок менший від стандартного розміру встановлення спального місця може бути доцільним, краще вмонтувати додатковий ящик. М'який кухонний кут Хай-Тек може стати в кухню будь-яких розмірів, тому що виробляється під замовлення з урахуванням розмірів кухні, також під час виготовлення кута можна врахувати Ваші побажання, змінити зовнішній вигляд диванчика, щоб куточок максимально Вам сподобався!
Наш магазин розташований у місті Києві, у торговому представництві є безліч моделей м'яких меблів на кухню, кухонні лавочки, диванчики, куточки, куточки зі спальним місцем, майже весь асортимент продукції, що випускається нами, можна побачити в магазині, Використовуйте на куточках і навіть полежати, якщо Вам потрібен куточок зі спальним місцем, а також побачивши диванчик у живу, можна задавати безліч питань по диванчику, і ми зможемо точніше зрозуміти, що Ви хочете замовити, особливо якщо м'який кухонний кут у стилі Хай-Тек виготовляти індивідуально!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1750 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 750 мм |
| Глибина куточка | 550 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спальне місце | ніші |
| Обивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 11 500 ₴


Відправка з 17 квітня 2026