Термін виготовлення від 5 робочих днів Гарантія 1.5 року
|
Изделие |
Габарити, мм |
Глибина, мм |
Висота, мм |
Спальне місце, мм |
Ціна від |
|
Кухонний Кут «Александр 2» |
1250/1870 |
650 |
900 |
1050/ 1750 |
|
Ніша для білизни • є Додаткові послуги
-
дисконтна програма;
-
зміна розмірів
-
підбір тканин;
-
доставка, занос, збірка по Києві 150 грн.
Тканина та розміри можна замовляти індивідуально.
Ціна залежно від категорії тканини, зміни моделі, розмірів і наповнення.
ціна вказана з урахуванням стандартних розмірів (1200/1870 мм) і 1-ї категорії тканини.
Детальна і попередня консультація і прорахунок надається менеджером на тілі або під час зустрічі.
Під час замовлення враховуються індивідуальні побажання. Ціна залежить від внесених Вами змін і підбору оббивки.
Також можливий виклик замерджувача та допомога в підборі дизайну кожному клієнту індивідуально.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сторона кута | лівий |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| висота від підлоги до закінчення спинки | 900мм |
| висота посадки | 530мм |
| розмір даної моделі | 1250 /1870мм |
| глибина | 650мм |
| спальне місце | 1050/1750мм |
- Ціна: від 11 900 ₴



Відправка з 17 квітня 2026