Кухонні куточки з м'якою оббивкою практичні, зручні та добре вписуються в інтер'єр. Завдяки двом містким нішам, ви можете зручно зберігати речі.
Особливості м'яких куточків
М'який куточок, який обладнаний ящиками, виділяється такими особливостями:
• оптимальні габарити навіть для невеликої квартири — 1700х1300 мм;• може стати зонувальним елементом;
• оббивка з високоякісної штучної шкіри;
• гіпоалергенність і вологостійкість оббивки;
• легкість у процесі прибирання;
• тривалий термін експлуатації.
Важливо, що завод-виробник надає гарантію терміном на 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком |
| Користувальницькі характеристики | |
| спальне місце | немає |
| розмір даної моделі | 1300 /1700мм |
| глибина | 650мм |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| висота від підлоги до закінчення спинки | 900мм |
| висота посадки | 530мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 11 500 ₴


Відправка з 17 квітня 2026