Кухонна крамниця
Диванчик Честер із нішею.
Ніша для білизни • є Додаткові послуги
- дисконтна програма;
- зміна розмірів
- підбір тканин;
- доставка, занос, збірка.
Габаритні розміри та ціна (залежно від категорії оббивної тканини)
Тканина та розміри можна замовляти індивідуально.
Ціна залежно від категорії тканини, застосування моделі, розмірів і наповнення.
ціна вказана з урахуванням стандартних розмірів і 1-ї категорії тканини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | крамниця |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір даної моделі | 1800мм |
| глибина | 600мм |
| стандарт розмір | 1000мм |
| висота | 900мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 500 ₴/пог.м



Відправка з 17 квітня 2026