|
Изделие |
Габарити, мм |
Глибина, мм |
Висота, мм |
Спальне місце, мм |
Ціна |
|
Кухонний куточок зі спальним місцем Олександр2 |
2000х1300 |
650 |
870 |
1850*1050 |
6650
|
Наша студія кухонних м'яких куточків спеціалізується на проєктуванні, а також виготовленні кухонних м'яких меблів з індивідуального розміру з урахуванням конструкції приміщення, в якому ці меблі будуть.Наші фахівці готові виїхати для точного вимірювання місця розташування куточка зі спальним місцем.
Кухонний куточок зі спальним місцем виготовлений індивідуальному розміру, розмір цієї моделі збільшений від стандартного в один бік на 80 мм в інший бік на 130 мм, відповідно стало більше спальне місце завдовжки на 130 мм, ціна цієї моделі стала більшою від стандартної з розрахунку додавання розміру 250 грн за кожні 10 сантиметрів і склала плюс 550 гривень до ціни куточка, виготовленого за стандартним розміром, стандартний розмір 1220/1870 мм, висота 870 мм, глибина від стіни до закінчення сидіння 650 мм, а також додатково з індивідуального бажання замовника були внесені зміни в дизайні обшивки сидінь кухонного куточка зі спальним місцем, посадкове місце прошите квадратом із утяжкою за сидінням, ця послуга теж плата, плюс до стандартної ціни 200 грн. Що стосується матеріалу обшивки на цьому куточку класифікується як штучна шкіра Скіф срібло, такий матеріал не погано зарекомендував свою якість з урахуванням того, що ціна на цей матеріал оцінюється за категорією 1-бюджет, а отже, не перевищує ціну стандартну.
Куточок у такій штучній шкірі ми почали виробляти 7 років тому матеріал слугує більше гарантійного терміну, який становить 18 місяців, за весь час нашої діяльності було випущено понад 200 виробів у такому матеріалі з них за гарантією всі пройшли термін 18 місяців, були можливий поодинокі випадки післягарантійного перетягування та й то після закінчення мінімум 5 років і невідомо, як прибрали забруднення на поверхні штучної шкіри, ми рекомендуємо, щоб продовжити термін експлуатації матеріалу, не протирати розчинником і подібною хімією, безпосередньо спочатку витерти саме місце забруднення вологою серветкою, саме місце забруднення, а не весь кухонний куточок зі спальним місцем мити, і сильно мочити, навіть якщо це звичайна вода, інакше штучна шкіра мокнет і сохне, а згодом грубіє і втрачаючи еластичність починає тріскатися.Доглядаючи такі прості поради, ви істотно подовжите термін експлуатації кухонного куточка зі спальним місцем.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина | 650мм |
| Стандарт розмір | 1220/1870 мм |
| розмір даної моделі | 1300 /1870мм |
| спальне місце | 1050/1700мм |
| Колір (відтінок) меблів | сріблястий |
| висота від підлоги до закінчення спинки | 900мм |
| висота посадки | 530мм |
- Ціна: від 11 500 ₴


Відправка з 17 квітня 2026