Кухонний куточок у шкірозаміннику з поліуретановим покриттям бронзового кольору Валенсія, цей обшивний матеріал має чудову якість завдяки дуже міцному поліуретановому покриттю, яке надійно захищає цей матеріал від забруднень, щільне поліуретанове покриття не пропускає вологу та бруд у нижній шар шкірозамінника, тому сліди забруднень залишаються на поверхні, через що дуже легко очищаються від такого замінника шкіри! Дуже щільна поліуретанова структура набагато міцніша за інші аналогічні за зовнішнім виглядом матеріали, кухонний куточок обшитий саме цим замінником шкіри слугуватиме набагато довше, зберігаючи показний зовнішній вигляд!
Кухонний куточок зі спальним місцем зробить кухню гарним місцем для відпочинку, форми спинки та посадкового місця з добре продуманою конструкцією дадуть змогу розміститися зручно! М'які частини диванчика під обшивкою складаються з поліуретанової піни марки ST28-40, цей наповнювач виробляється з Німецької сировини в місті Обухів ТОВ "Інтерфом", найбільший виробник поліуретанової піни на сьогодні в Україні, матеріал виробляється компанією від 1997 року, а ми використовуємо його як наповнювач м'яких частин кухонного куточка п'ять років, за цей термін матеріал добре себе зарекомендував, навіть такий дуже щільний замінник шкіри Валенсія має гарний вигляд натягнутий на поліуретановій піні, тому що пінополіуретан вирівнює всі нерівності та наповнює всі порожнечі під обшивкою! Більш детальну інформацію з маркування матеріалу та його характеристик можна дізнатися на сайті заводу виробника!
Гостьовий варіант місця для сну в цій моделі кухонного куточка легко трансформується для відпочинку, також легко спальне місце можна скласти під сидіння диванчика, спальне місце в диванчику встановлене не на шкоду зовнішньому вигляду виробу та його компактним розмірам!
Зразки матеріалу оббивки та й сам виставковий зразок кухонного куточка можна подивитися у виставковому центрі "4-Room" за адресою Петропавловська Борщівка, вулиця Петропавловська 6, у магазині можна підібрати біль, що підходить за кольором та іншим характеристикам оббиття, обшивка диванчика вирізняється ціною, зовнішнім виглядом і якістю, залежно від вартості обшивального матеріалу, а також розмірів кухонного куточка формується ціна на індивідуальний виріб!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 2100 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина | 650мм |
| розмір даної моделі | 1400 /2100мм |
| спальне місце | 1050/1950мм |
| Колір (відтінок) меблів | Бронзовий |
| висота від підлоги до закінчення спинки | 870мм |
| висота посадки | 530мм |
- Ціна: від 11 900 ₴



Відправка з 17 квітня 2026