Якщо вам потрібен комфортабельний кухонний диванчик + додаткове місце для сну — ця модель ідеально підходить для цього. По-перше, він чудово заощаджує місце на вашій невеликій кухні. По-друге, зовнішній вигляд куточка такий ідеальний, що може вписатися в будь-який інтер'єр.
Переваги куточка
• Широкий вибір тканин, які можуть використовуватися як майбутнє оббивки.• Розмір конструкції може бути здійснений, з огляду на побажання клієнта.
• Використання гіпоалергенної та вологостійкої оббивки.
• Висока якість розробленої конструкції.
Виробник пропонує клієнтам гарантію на товар, яка становить півтора року.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| спальне місце | 1050/1850мм |
| розмір даної моделі | 1220 /2000мм |
| глибина | 650мм |
| висота від підлоги до закінчення спинки | 870мм |
| висота посадки | 530мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 11 900 ₴


Відправка з 17 квітня 2026