М'який куточок допоможе якнайкраще організувати вільне місце на кухні. Через розміри, які можна поміняти за особистим побажанням, він підійде для невеликої міської кухні.
Характеристика куточка
• Зручні розміри, додаткове місце для сну.• М'яка оббивка зі штучної шкіри, що потребує додаткового догляду.
• Додаткові короба, у яких можна зберігати речі.
• Оригінальне червоне забарвлення.
Ця модель має гарантійний термін 18 місяців, завдяки якісним матеріалам, з якого зроблений куточок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Червоний |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| спальне місце | 1050/1850мм |
| Стандарт розмір | 1220/1870мм |
| розмір даної моделі | 1000 /2000мм |
| глибина | 650мм |
| висота від підлоги до закінчення спинки | 900мм |
| висота посадки | 530мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 11 500 ₴



Відправка з 17 квітня 2026