Перламутровий кухонний куточок із ґудзиками обшитий замінником шкіри чудової якості Валенсія перлового кольору, цей матеріал має дуже стійку до зношування поверхню з поліуретановим покриттям, замінник шкіри з таким дуже щільним покриттям не так дряпається, як інші дешевші аналоги, що навіть іноді через дуже ніжні та погано стійкі до пошкоджень структури лопаються або дряпаються ще не доїхавши до квартири, різницю в якості матеріалу можна відчути відразу понісши зразок обшивки в руках або побачивши обтягнутий виріб таким перво класним матеріалом у магазині.
Штучна шкіра Валенсія дуже добре очищається від забруднень, які до того ж не вбираються в щільну структуру обшивки, через що куточок матиме гарний вигляд, на куточку не буде плям, кухонний куточок у світлому перламутровому шкірі буде мати чудовий вигляд упродовж дуже тривалого терміну використання, тому що зданим замінником шкіри працюємо шість років і за весь цей період ні хто немахувався щодо перешивки через непридатність цього матеріалу, що іноді буває з понад дешевими шкірками. Замінник шкіри Валенсія можна подивитися в інших колірних гамах у нашому магазині в році Києві, а якщо немає можливості під'їхати до меблевого магазину, то можемо зразок шкірозамотування відправити поштою в будь-яке місто по Україні, краще колір обшивального матеріалу подивитися на живу, якщо Вам це принципово важливо, тому що на моніторі може бути інше передавання відтінку!
Перламутровий кухонний куточок із ґудзиками має шикарний зовнішній вигляд не тільки через гарне оббиття, але також куточок виділяє серед інших моделей спинка декорований ґудзиками, ґудзики на просто втягнуті в гладку поверхню, а під кожен ґудзик оброблене кроєм і прострочене подвійним внутрішнім швом місце, складний процес розкроювання кожного квадратика спинки трохи поліпшує куточок через більшу кількість витраченого часу та матеріалу на виробництв куточка, але зате всі витрати думаємо цілком компенсуються витонченим зовнішнім виглядом!
Перламутровий кухонний куточок із ґудзиками виготовлений за розміром більше стандартного 1230/1870 мм, цей куточок виготовлений під замовлення в розмірі 1600/2200 мм, початковий розрахунок вартості виробу проводиться від стандартного розміру з бюджетним варіантом обшивки, точний прорахунок вартості можна зробити після вибору обшивного матеріалу та уточнення розмірів диванчика. Кутик виготовлений за розміром гармонійно вписується в кухонний простір, куточок компактно встановлюється на кухні, збільшуючи її функціональність завдяки прихованому під сидінням спального місця, яке в зібраному вигляді не натякає на свою присутність і може приємно потішити ваших гостей, також у куточку передбачений для поліпшення функціональності великий ящик із посиленим низом, ящик виготовлений з акуратного білого ламінованого й екологічно безпечного завдяки пластиковому покриттю ДСП, що не виділяє шкідливих запахів, на відміну від матеріалу без пластикового покриття!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 2200 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | білий з перламутром |
- Ціна: від 11 800 ₴



Відправка з 17 квітня 2026