М'який кухонний куточок зі спальним місцем для великої кухні, куточок виготовлений за індивідуальним розміром обшивка куточка виготовлена із замінника шкіри поліпшеної якості, яка легко без мийних засобів очищається навіть від кулькової ручки, м'який кухонний куточок зі спальним місцем легко розкладається, а також у ньому є містка ніша для зберігання.Забезпечуючи в нас цей товар, ви отримуєте дві подушки в подарунок.Кухонний м'який куточок зі спальним місцем гарне рішення для поліпшення функціональності та економії простору на Вашої кухні.
Наші кухонні куточки добре вписуються в інтер'єр більшості кухонь завдяки широкому вибору розмірів, дизайну, забарвленню обшивального матеріалу. Можна вносити зміни в дизайн кухонного куточка з огляду на ваші індивідуальні побажання змінюючи частини кухонного куточка, вибираючи з іншої моделі наших куточків.
М'який кухонний куточок зі спальним місцем альтернатива, які мають кухонні куточки та стільці, дуже зручний куточок для проведення часу на кухні, маючи на кухні такий м'який кухонний куточок, у вас з'явиться можливість відпочивати на кухні сидячи, спираючись на зручну м'яку спинку та не ускладнювати себе прийманням їжі, чекаючи переходу в кімнату для відпочинку після важкого робочого дня. Форма спинки кухонного куточка розроблена так, щоб максимально розвантажити спину та водночас було зручно діставати предмети з кухонного стола.
Обшити кухонний куточок можна на ваш розсуд найрізноманітнішим матеріалом, що може відрізнятися за кольором і структурою, переважно як обшивка куток з огляду на попит і вибір покупців найчастіше застосовується штучна шкіра з полімерним захисним покриттям, цей матеріал на багато стійкий до зношування бюджетного шкірозамінника, поліуретанове покриття робить штучну шкіру Валенсія набагато щільнішою та стійкішою до подряпин і пошкоджень, різницю як матеріал можна відчути відразу взявши зразки шкір замінників для порівняння в руки, тому що на фотографії матеріал як бюджетний, так і з поліуретановим покриттям може мати однаково добрий, але термін експлуатації в матеріалу різний!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Капучіно |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри куточка | |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 130/187см |
| висота/ глибина | 90/65см |
| Спальне місце | 178/105см |
- Ціна: від 11 900 ₴



Відправка з 17 квітня 2026