Кухонний м'який куточок виготовляємо від 5 до 14 робочих днів.
|
Изделие |
Габарити, мм |
Глибина, мм |
Висота, мм |
Спальне місце, мм |
Цена от. |
|
Кухонний Кут «Александр 2» |
2000х1400 |
650 |
900 |
1870*1050 |
|
М'який кухонний куточок виготовлений за індивідуальним розміром, з урахуванням індивідуальних побажань, у куточку укорочена спинка в тій частині, де є спальне місце.
Під час формування замовлення враховуються індивідуальні побажання.
Великий вибір матеріалів обшивки, тканина, штучна шкіра, тканина з водою відштовхувальним покриттям, всі зразки обшивального матеріалу, понад 500 найменувань тканини та замінника шкіри, можна подивитися в торговому центрі за адресою, зазначеною на сайті, торгове представництво є тільки в місті Києві!
Якщо ви перебуваєте в іншому місті, і у Вас немає можливості оформити замовлення в нашому магазині, можна купити меблі дистанційно, всі умови ви можете дізнатися зателефоном, але ми рекомендуємо подивитися колір і якість матеріалів обшивки в "живу, тому що на екрані монітора колір може вирізнятися!
У разі доставляння куточка вам гарантований подарунок 1-на подушечка, а іноді якщо залишається матеріал після обшиття виробу, що Ви запланували, з залишку можемо зробити навіть дві подушечки, що майже завжди стають приємним сюрпризом!
Ми виробляємо меблі та реалізуємо самостійно, тому націнка на меблі, яку ми реалізуємо через інтернет магазин невелика, з якої ви не платите гроші агентові, а безпосередньо вкладаєте їх у якість, купуєте красиве, добре сконструйований, сучасний, якісний виріб, за ту вартість, що здебільшого задовольняє, іноді навіть у гарному сенсі дивує покупців, які набувають м'якого кухонного куточка зі спальним місцем!
| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Синій |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1850 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір даної моделі | 1400/2000мм |
| спальне місце | 1050/1900мм |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: від 11 800 ₴


Відправка з 17 квітня 2026