Куточок на кухні відразу робить її затишнішою та зручнішою. А якщо на такому куточку не тільки зручно сидіти за обіднім столом, але й можна подрімати після обіду — взагалі здорово. Придивляєтеся до кухонних куточків, але у вас кухня нестандартного розміру? Ми робимо для вас ідеальний куточок індивідуальним розміром!
Переваги індивідуального замовлення кухонного куточка
- Зазначаючи куточок у нас, ви суттєво заощаджуєте. Власне виробництво дає змогу нам не платити за оренду меблевих складів, орендувати торговий зал, платівку продавців, тягарців тощо. Саме тому наші ціни приємніші, ніж у меблевих магазинах.
- Індивідуальне замовлення дає змогу звернути увагу на всі нюанси вашої кухні — нерівна підлога, поріжок, потрібна ніша в стіні, полиця для квітів? Ми спроєктуємо для вас куточок так, щоб усе це врахувати.
- Набридло нудне одноманітність у виборі меблів? Роблячи індивідуальне замовлення, ви зможете вибрати колір основи, тканину оббивки та деталі на свій смак, щоб такий куточок був тільки у вас!
Замовляйте куточок для кухні в нас і отримуйте добре відповідні меблі за найкращою ціною!
Ціна вказана за кухонний куточок у стандартному розмірі 1220/1870 мм, без пуфиків!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 2200 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 750 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| замінник шкіри | Бенгаль. |
| Колір (відтінок) меблів | рожевий з блиском |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 11 500 ₴



Відправка з 17 квітня 2026