Бежевий м'який кухонний куточок із шухлядами виготовлений під замовлення за не стандартним розміром з урахуванням розміру площі кухні, стандартна модель диванчика має розмір 1220/1870 мм, бежевий м'який кухонний куточок із шухлядами в такому виготовленні має розмір з одного боку менш ніж стандартне 1100 замість 1220 мм, а також замість спального місця, що передбачене в стандартній моделі куточка за бажанням клієнта був встановлений ящик із ламінованого ДСП білого кольору, ящик виготовлений із якісного матеріалу, ящик має посилене дно. Розмір кухонного куточка може змінюватися під замовлення залежно від розмірів площі на кухні, де потрібно встановити куточок, замір площі здебільшого покупці куточки роблять самостійно, але якщо кухня має які, то особливості в плануванні або дизайні ми готові допомогти зробити точнішим замір, щоб куточок гармонійно вписався в інтер'єр кухні!
Бежевий кухонний м'який куточок із шухлядами обшитий тканиною зовні дуже схожою на штучну замшу Нубук, матеріал має дуже привабливий зовнішній вигляд, через що саме в такому кольорі добре виглядає на виробі, колекція штучної замші Нубук має також інші переважно матові неяскраві кольори, куточок обшитий цим матеріалом добре очищатиметься від забруднень, що часто можуть виникати особливо на кухні, та й такий тип матеріалу набагато практичніший, ніж куточок обшитий тканиною.
Обшивальний матеріал можна побачити в одному з магазинів, де міститься також виставка кухонних куточків, якщо немає можливості відвідати магазин, тому що Ви перебуваєте в іншому місті, то зразки обшивального матеріалу можемо висилити "Новою поштою" на зручне для Вас відділення. Обшивальний матеріал краще побачити в живу, якщо Вам принципово точно потрібно вгадати колір або відтінок, тому що залежно від освітлення, а також колірного передавання монітора обшивальний матеріал у живу може мати інший вигляд!
Бежевий кухонний м'який куточок із шухлядами має гарантійний термін експлуатації 18 місяців, але якщо куточок обшитий якісним матеріалом, вибір якого лежить на Вас, то куточок слугуватиме набагато довше, ніж гарантійний термін, тішачи своїх власників сучасним дизайном, зручністю та додатковими функціями, властивими цій моделі!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 2000 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 750 мм |
| Глибина куточка | 600 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина | 600мм |
| Стандартні розміри куточка | 1220/1870мм |
| висота | 750мм |
- Ціна: 11 500 ₴


Відправка з 17 квітня 2026