М'яка лавочка у передпокій у сірому заміннику шкіри виготовлялася за індивідуальним розміром, стандартний диван має габарит 1000 мм, під замовлення можна змінювати розміри лавки в передпокій на Ваш розсуд, лавочка завдяки такій унікальній можливості виготовлення по розміру чудово, а найголовніше, компактно влаштувалася в коридорі!
У меблевому центрі в Києві можна побачити такі моделі лавочок, вибрати обшивний матеріал, сісти на лавочці, у такий спосіб оцінити зручність виробу особисто для Вас, а після прийняти більш обґрунтоване рішення щодо купівлі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | крамниця |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| стандартний розмір | 1000мм |
| Розмір даної моделі | 1600мм |
| глибина | 600мм |
| висота | 900мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 100 ₴/пог.м

Відправка з 17 квітня 2026