Кухонна м'яка лавочка в заміннику шкіри виготовлена під замовлення, розмір лавочки 2000 мм, вартість виробу вказана з урахуванням стандартного розміру 1000 мм. На Ваш розсуд можна змінювати габарити лавочки, вибрати більш відповідний для кухні обшивковий матеріал за кольором та іншими характеристиками, всебол докладно про виріб можна дізнатися в меблевому центрі в Києві, де можна побачити й інші зразки кухонних м'яких меблів!
На вартість виробу впливають ціна обшивного матеріалу, а також розміри, збільшення 10 сантиметрів від стандартного габариту оцінюється у 260 гривень за кожні 10 сантиметрів!
Доставлянням готового виробу з Києві працюють працівники нашої компанії, в інші регіони України кухонну лавочка відправляємо транспортною службою на Ваш розсуд, за найприйнятнішим тарифом, середня вартість пересилання стандартною метровою Лавочки "Автолюкс" 500 гривен на території України!
| Основні | |
|---|---|
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | крамниця |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри лавки | |
| Довжина лавки | 2000 мм |
| Глибина лавки | 650 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння лавки | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| лавка серії | Олександр 2. |
| стандартний розмір | 1000мм |
| глибина | 600мм |
| висота | 900мм |
| розмір даної моделі | 2000мм |
- Ціна: від 7 100 ₴/пог.м


Відправка з 17 квітня 2026